KONST / Litografier / Färglitografi 16162051
nr 1616 2051
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Signerad, numrerad 94/180. Färglitografi, bildmått: 47x65 cm, yttermått inklusive ram: 66x82 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:33:37
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander